Hakkımızda

Tereyağoğlu Oto Plaza

Tereyağoğlu Oto Plaza, 1945 yılında Necati Tereyağoğlu tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden beri amacı her zaman müşterilerine en özel, en kaliteli ve en dürüst hizmeti sağlamaktır.

Yaklaşık 3000 m² kullanım alanına sahip beş katlı binasının içerisinde aracınızın her türlü tamir, bakım, kaporta, boya ve elektrik işlerini yaptırabilirsiniz. Gerçekleştirilen tüm işlemler hakkında ustalarımızdan birebir bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Oto plazamızın bodrum katında araç asansörü, 110 KW jeneratör, lastik hotel, parça depoları ve kapalı otopark bulunmaktadır.

Oto plazamızın 1. katında araç kabul bölümümüz, muhasebe bölümümüz, yedek parça depoları, elektrik-elektronik bölümü, mekanik makine ve cihazlar, araç asansörü ve müşteri bekleme salonu bulunmaktadır.

Plazamızın 2. katında ise boya atölyesi bulunmaktadır. Bu katta iki adet boya fırını, bilgisayar destekli boya hazırlama ve ölçüm makineleri, tiner dönüşüm makineleri, ekspres boya kurutma makineleri ve boya malzemeleri deposu bulunmaktadır.

Plazamızın 3. katı ise oto robot odası, personel soyunma odaları, yemekhane ve depolardan oluşmaktadır.

Plazamızın 4. katı kaporta servis bölümü olarak kullanılmakta olup kaporta hasar onarım işleriyle ilgili gerekli tüm makine teçhizatla donatılmıştır.

En öncelikli amacımız müşterimizin konforudur. Eğer aracınızı sanayiye getirecek kadar vaktiniz yoksa aracınızı istediğiniz yerden alıyoruz, tamir edip tekrar istediğiniz yere bırakıyoruz. Her şey sizin rahat etmeniz için.

Ayrıca oto plazamız, Ankamall Alışveriş Merkezi’ne 5 dakika mesafededir. Ailenizle ve çocuklarınızla birlikte de servisimize gelebilirsiniz. Sizi ve ailenizi Ankamall’a götürüyoruz, siz sinemada filminizi izlerken biz aracınızı tamir ediyoruz. Tamir bittikten sonra sizi tekrar alıyoruz. Bizim için en önemli şey müşterinin rahatıdır.

Aracınızın Bakıma Mı İhtiyacı Var?

Uzman ekibimiz oto plazamızda sizleri bekliyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Konum
Avantajı

Ankara’nın en merkezi noktasında bulunan Büyük Sanayi sitesinde yer alıyoruz. Bu sayede şehir merkezinden çok uzaklaşmaz aracını teslim ederken ve alırken uzun yol kat etmeniz gerekmez. Siz, Tereyağoğlu Plaza’ya yürüyerek 5 dk uzaklıkta olan Türkiye’nin en büyük AVM’lerinden ANKAMALL’de ailizenizle güzel vakit geçirebilir veya iş görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Biz de bu sırada aracınızı sürüşe hazır hale getiririz.

7/24
Servis

Aracınızla ilgili çözülmesi gereken acil problemler, mesai saatleri dışında baş gösterdiğinde bizler yanınızdayız. Ankara il sınırları içerisinde yolda  kalmanız durumunda sizi ve aracınızı bu zor durumdan kurtarmak adına özel ekibimiz 7 gün 24 saat hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Evden Eve
Servis

İşleriniz yoğun ve aracınız problemli mi? Hiç dert etmeyin. Biz aracınızı evinizden veya iş yerinizden alıyor, sorununuzu tespit ediyor ve aracınızın tamiri için gerekli işlemleri ve fiyatını size bildiriyoruz. Onayınızı aldıktan sonra aracınız Tereyağoğlu Oto Plaza’da gerekli tamir veya diğer onarım işlemlerini gördükten sonra sorunlarından arındırılmış bir şekilde istediğiniz adrese bırakıyoruz.

Konforlu
Bekleme Alanı

Sizler için harika bekleme alanı tasarladık.  Sürekli çay ve kahve ikramı, son gün gazete dergileri ve kitapların bulunduğu bir bekleme alanını sizler için tasarladık dahası ücretsiz wifi, tv, workstation bank kısmı ile sizlere ister iş ister dinlenme isterseniz de boş vakit için harika bir bekleme salonu oluşturduk.

İkame
Araç

Araç tamir aşamasının en sıkıntılı aşamalarından bir tanesi, müşterilerin araçsız kalmaları olabilir… Tereyağoğlu Plaza’da araçlarınızın tamiri sırasında sizin sürüşten geri kalmamanız için ikame araç hizmetimiz vardır.

Tecrübeli
Personel

1945’ ten bu yana git gide artan tecrübemiz, ustadan çırağa aktarılan bilgiler ve çırağın usta olması… Hepsi başlangıcımızdan bu yana aynı tesisimizde gerçekleşti… Şimdi ustalarımızdan öğrendiklerimizin üzerine teknolojinin gücünü de ekledik…

Galeri